Kim jesteśmy

W naszej pracowni realizujemy projekty, które cieszą zarówno nas jak i naszych klientów. Nas  –  gdyż  mogliśmy sprostać zadaniu, klientów – ponieważ otrzymali wysokiej jakości produkt, zgodny z oczekiwaniami.

Realizując zlecenia, zawsze  traktujemy projekt całościowo, nawet wtedy gdy wykonujemy jedynie jego część. Znając przeznaczenie i funkcję elementu  możemy, korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia, proponować najlepsze rozwiązania. Przychodząc do nas, klient zawsze może liczyć na pomoc w projektowaniu, doborze technologii i materiałów. Posiadane zaplecze projektowe i maszynowe, pozwala nam na wgląd we wszystkie fazy wytwarzania produktu i ścisłą kontrolę nad jego powstawaniem.

Pracownia rzeczy niemożliwych

U nas wykonasz rzeczy, których inni się nie podejmą.

Zorientowani na zadaniu

Wierzymy, że wszystko jest możliwe, dlatego widzimy wyzwania, a nie problemy. Nie pozwalamy, aby Klient martwił się o sprawy techniczne – one są naszą domeną, dlatego to my poszukujemy rozwiązań, a Ty spokojnie czekasz na gotowy produkt.

Wartość dodana

Zawsze staramy się dać trochę więcej. Wartością dodaną, może być ulepszenie technologii, podsunięcie dodatkowego rozwiązania, innowacyjne wykorzystanie materiału. Wszystko to, co podwyższa unikalność i funkcjonalność wytworzonego produktu.

Partnerstwo

Cenimy sobie współdziałanie. Uważamy, że interdyscyplinarne podejście do zadania daje najlepsze efekty. Wymiana wiedzy i doświadczenia otwiera nowe możliwości i nie zamyka nas w schematach. Dlatego chcemy być partnerem, nie tylko wykonawcą.

Kontakt z nami

kliknij w ikonkę