Kim jesteśmy

W naszej pracowni powstają przedmioty, które cieszą zarówno nas jak i naszych klientów. Nas dlatego, że mogliśmy sprostać zadaniu, klientów, ponieważ otrzymali wysokiej jakości produkt, którego oczekiwali.

Realizując zlecenia, zawsze  traktujemy projekt całościowo, nawet wtedy gdy wykonujemy jedynie jego część. Znając przeznaczenie i funkcję elementu  możemy, korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia, proponować najlepsze rozwiązania. Przychodząc do nas, klient zawsze może liczyć na pomoc w projektowaniu, doborze technologii i materiału. Zaplecze projektowe i maszynowo – narzędziowe, którym dysponujemy pozwala nam na wgląd we wszystkie fazy wytwarzania produktu i ścisłą kontrolę nad jego powstawaniem.

Pracownia rzeczy niemożliwych

U nas wykonasz rzeczy, których inni nie mogą się podjąć.

Zorientowani na zadaniu

Wierzymy, że „wszystko jest możliwe”, dlatego widzimy wyzwania, a nie problemy. Nie pozwalamy, aby nasz klient martwił się o sprawy techniczne, które są naszą specjalnością.

Wartość dodana

Zawsze staramy się dać trochę więcej. Wartością dodaną, może być ulepszenie technologii, podsunięcie dodatkowego rozwiązania, innowacyjne wykorzystanie materiału. Wszystko to, co podwyższa unikalność i funkcjonalność wytworzonego produktu.

Partnerstwo

Cenimy sobie współdziałanie. Uważamy, że interdyscyplinarne podejście do zadania daje najlepsze efekty. Wymiana wiedzy i doświadczenia z wielu dziedzin otwiera nowe możliwości, nie zamyka nas w schematach, daje „świeżość” spojrzenia. Dlatego zawsze staramy się być partnerem, a nie tylko wykonawcą.

Kontakt z nami

kliknij w ikonkę