Molla – producent małej architektury miejskiej

Projektujemy i wykonujemy zarówno drobne elementy architektoniczne jak ławki, leżanki, stojaki rowerowe, kosze czy kwietniki, jak i większe obiekty urbanistyczne. W portfolio posiadamy wiaty przystankowe i rowerowe, ogrodzenia, pergole.

Przygodę z obiektami małej architektury rozpoczęliśmy, uczestnicząc w projekcie ławka warszawska w ramach budżetu obywatelskiego. Dzięki wcześniejszej produkcji mebli industrialnych, przenieśliśmy nasze doświadczenie w przestrzeń miejską. Wyszliśmy z mieszkań i biur na łono miasta, aby wraz z architektami, urbanistami i mieszkańcami, tworzyć nowe, przyjazne miejsca wspólnego wypoczynku oraz spójnej wizji organizacji miast.

Dzięki rozbudowanemu zapleczu technicznemu, jesteśmy w stanie wykonać każdy, nawet najbardziej wyszukany projekt, Możemy dostosować nasze produkty do potrzeb danej inwestycji lub wykonać zupełnie nowe, na podstawie autorskich projektów, wykonując dokumentację wykonawczą.

Licząc na współpracę, zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami i realizacjami.

producent malej architektury

kim jesteśmy, jak działamy?

Jesteśmy zespołem kreatywnych osób ceniących sobie dobry design. Naszym celem jest tworzenie funkcjonalnych, pięknych i trwałych mebli miejskich. Natomiast misją stało się przekształcanie codziennego środowiska miejskiego w nietuzinkowe miejsca wypoczynku i spotkań. Pragniemy, naszymi projektami tchnąć nową energię w miasta, gdzie ludzie z ochotą spędzają czas razem, czerpiąc radość ze swojego otoczenia.

3 składniki jakości

Jakość to: najlepsze materiały, dobry projekt  oraz perfekcyjne wykonananie. Te trzy zmienne zawsze towarzyszą naszym realizacjom, dlatego jesteśmy pewni, że końcowy produkt będzie idealny.

 • Materiały

  Tworząc małą architekturę zwracamy szczególną uwagę dobór materiałów. Z uwagi na to, że meble miejskie stale narażone są  na zmienne i niekorzystne warunki, muszą być wykonane z trwałych i odpornych na różne czynniki surowców.

  Głównym budulcem w przypadku naszych projektów jest stal czarna, aluminium, drewno egzotyczne lub twarde rodzime gatunki, zawsze odpowiednio zabezpieczone aby służyły przez lata.

 • Projekt

  Projektując elementy małej architektury, patrzymy na potrzeby różnych osób i środowisk, nie zapominamy o nikim. Ważna dla nas jest zarówno wygoda i komfort użytkowników, ale również osób montujących urządzenia i później je konserwujących. Cały proces projektowania odbywa się w naszej firmie i prowadzi do wykonania prototypów, a następnie gotowych obiektów urbanistycznych.

 • Produkcja

  Meble w całości produkujemy w naszym zakładzie, przy wykorzystaniu najlepszej wiedzy oraz nowoczesnych maszyn i narzędzi. Większość procesów technologicznych jesteśmy w stanie  przeprowadzić we własnym zakresie, jednak w przypadku zabezpieczania metalu ocynkiem korzystamy ze sprawdzonych podwykonawców.

dodatkowe usługi

Malowanie proszkowe

Oferujemy usługowe lakierowanie proszkowe i natryskowe metali.
Zobacz więcej

Frezowanie CNC

Frezowanie CNC tworzyw sztucznych, płyt drewnopochodnych. Produkcja reklamowa.
Zobacz więcej

Konstrukcje stalowe

Kompleksowe usługi obróbki stali. Cięcie, spawanie, gięcie. Stal czarna, nierdzewna, aluminium.
Zobacz więcej

Meble industrialne

Produkujemy meble dla restauracji, sklepów, biur oraz prywatnych przestrzeni.
Zobacz więcej

Kontakt z nami

kliknij w ikonkę