osłonka na zioła

Metalowa skrzynka na zioła

Nasza kolejna produkcja, to osłona na zioła. Zazwyczaj rośliny, które kupujemy w sklepie, mają mało atrakcyjne doniczki, które nie są stabilne, a po podlaniu przeciekają.  Dlatego postanowiliśmy stworzyć elegancką, pasującą do nowoczesnej kuchni skrzynkę, w której będzie można przechowywać i pielęgnować zioła. Staraliśmy się zapewnić jak największą funkcjonalność oraz estetykę produktu. Mamy nadzieję, że nam się to udało.

Osłonkę wykonaliśmy z blachy stalowej, zabezpieczonej przed korozją farbą proszkową. Zaprojektowaliśmy do niej uchwyt, który umożliwia zawieszenie osłonki wraz z roślinami na ścianie, tworząc niesamowity efekt dekoracyjny, w stylu ogromnie modnych „pionowych ogrodów”. Skrzynkę można w łatwy i szybki sposób zdjąć z uchwytu i postawić na stole, aby wszyscy biesiadnicy mogli rozkoszować się smakiem i aromatem świeżych ziół.

Prosta forma i stal sprawiają, że osłona idealnie pasuje do różnych stylów wnętrz, zarówno industrialnych jak i bardziej klasycznych. Solidne i trwałe wykonanie pozwala na wykorzystanie skrzynek nie tylko w domu, ale również w restauracjach i stołówkach. Skrzynkę z powodzeniem możemy umieścić również na balkonie, gdyż jest odporna na warunki atmosferyczne.

Surowy wygląd osłonki, przełamuje delikatny, wycięty laserem motyw roślinny oraz dodane do skrzynki miedziane tagi, na których możemy podpisać zioła.

Łącząc kilka skrzynek stworzymy piękną, żywą i pachnącą ścianę roślin tzw. wertykalny ogród, który jest obecnie jednym z najmodniejszych motywów w dekoracji wnętrz.

Materiały:

stal

Technologia:

cięcie laserem CNC blachy, gięcie i spawanie, malowanie proszkowe

Autor projektu:

molla – Joanna Sawicka i Robert Papiernik

© Wszystkie wzory, treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są własnością naszej firmy. Są chronione prawem autorskim, które przysługuje Media Office sp. z o.o.